سامانه پردازشی آریسا؛ قدرت گرفته از پردازشگرهای گرافیکی

پلتفرم ابری برای کسانی که نیاز به پردازش گرافیکی و پردازش سریع نیاز دارند آماده سازی شده است و مناسب برای شرکت ها، ارائه دهندگان خدمات و دانشجویان می باشد.

 
 

به آسانی قدرت پردازش مورد نیازتان را تقاضا دهید.


به جای خرید کامپیوتر گران قیمت برای انجام کارهایتان با قدرت گرافیکی بالا، سامانه آریسا شما را قادر می سازد که از هر نقطه ای با هر وسیله ای به دسکتاپ مجازی خود متصل شوید و کار کنید.


در دسکتاپ مجازی قادر خواهید بود پردازش های سنگین انجام داده و در کسری از ثانیه صفحه نمایش به صفحه نمایش شما منتقل خواهد شد.

* آریسا قادر به پشتیبانی از انواع سیستم عامل ها می باشد.(ویندوز، لینوکس و ...)

ویژگی های سامانه آریسا


 

دارای پردازشگر های گرافیکی


هنگام انتخاب عملکرد و قدرت پردازش مورد نیازتان می توانید نیاز یا عدم نیاز به پردازنده گرافیکی را مشخص کنید و تعداد هسته ها محاسباتی را مشخص کنید.


آریسا می تواند از 32GB تا 2TB حافظه RAM برای دسکتاپ های مجازی ارائه کند.

 

پرداخت به صورت pay as you go


سیستمی که برای انجام کارهایتان نیاز دارید در عرض چند دقیقه آماده تحویل می شود و می توانید یک سیستم را بر اساس منابع و مدت زمان مورد نیاز انتخاب کرده و تنها به اندازه میزان استفاده از آن هزینه پرداخت کنید.

 

مقیاس پذیری سریع


اگر در هنگام انجام پروژه به منابع بیشتری از پلن انتخابی نیاز داشتید به راحتی آن را اضافه کنید.


می خواهید منابع پلن را کمتر کنید؟ به راحتی میتوانید منابع اختصاص داده شده در پلن را کم یا زیاد کنید. پلن ها کاملا مقیاس پذیر می باشند.

 

امنیت


داده ها، دسکتاپ و سرور ها در یک ابر عمومی نیست. پلتفرم آریسا برای حفظ حریم خصوصی و امنیت تمهیدات زیادی قرار داده و شما می توانید پارامتر احراز هویت برای ورود به دسکتاپ و پروژه خود را فعال کنید و مطمئن شوید تنها شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

هنوز سوالی دارید؟

برای دریافت پاسخ سوال تان هم اکنون با تیم فروش ما تماس بگیرید.